FAQ

Często zadawane pytania dotyczące szkolenia PDR.

Czy każdy może zostać technikem PDR?

Jesteśmy brutalnie szczerzy i uczciwie mówimy, że PDR nie jest dla wszystkich. Bez dobrego wzroku, cierpliwości, determinacji i codziennej praktyki nie masz dużych szans na zostanie dobrym technikiem PDR.

Dlaczego mam wybrać Wasze szkolenie?

Powodów jest wiele, więc podamy kilka najważniejszych. Maksymalnie 4 osobowa grupa. 2 doświadczonych instruktorów i certyfikowanych techników pdr. Szkolenie „zza ramienia” kursantów dla optymalnego przyswajania wiedzy i korekty błędów. Praca na nowoczesnych narzędziach PDR czołowych firm amerykańskich. Ponad 10 lat doświadczenia, tysiące usuniętych wgnieceń i wielu przeszkolonych techników PDR. Wsparcie po kursie i darmowe doszkolenie.

Czy po 5 dniowym szkoleniu zostanę technikiem PDR?

Czy zapisując się np. na warsztaty z rzeźby zakładasz, że zostaniesz rzeźbiarzem po 40 godzinach praktyk ? Raczej nie. Musisz się dowiedzieć jakie narzędzia są używane, jak dobrać i przygotować odpowiedni materiał do obróbki, oraz zapoznać się z różnymi technikami pracy. Naszym zdaniem zdobycie zawodu technika PDR jest zdecydowanie łatwiejsze niż nauka fachu rzeźbiarza, ale i tak czeka Cię dużo pracy i ciągłe doskonalenie przekazanej podczas szkolenia z usuwania wgnieceń wiedzy praktycznej.

Po co mi szkolenie PDR? Na YouTube jest mnóstwo filmów z usuwania wgnieceń.

Dwa słowa: solidne fundamenty. Bez nich nabierzesz złych nawyków, a to będzie prowadzić do frustracji. Doświadczony specjalista musi Ci pokazać jak właściwie używać narzędzi, a następnie obserwować i korygować na bieżąco popełniane przez Ciebie błędy. Filmy na YouTube mogą być warte obejrzenia jako materiał poszerzający wiedzę z zakresu usuwania wgnieceń, ale skorzysta z nich tylko osoba posiadająca gruntowne przeszkolenie.

Czy dajecie gwarancję nauczenia zawodu?

Taką gwarancję możesz dać sobie tylko i wyłacznie Ty! My gwarantujemy Ci budowę solidnych fundamentów i przekazanie najnowszych technik PDR. Nauczymy Cię optymalnych metod usuwania wgnieceń, ale cała reszta zależy od Twojego zaangażowania, determinacji oraz wytrwałej i aktywnej praktyki w zawodzie.

Po jakim czasie będę komfortowo usuwać większość typowych wgnieceń?

Potrzebujesz około 3 miesięcy codziennej praktyki, żeby prawie każde pchnięcie lancą było precyzyjne i końcowy efekt przypominał jak najbardziej stan sprzed uszkodzenia, czyli fabryczny. Tyle samo czasu potrzebujesz, żeby zrozumieć jak działa pobijak i jak go używać. Następne miesiące i lata to doskonalenie uzyskanej wiedzy, co skutkuje czystszymi naprawami oraz szybszym czasem ich wykonywania.

Pchamy do
perfekcji!

Masz pytanie?

Skontaktuj się
z nami!