Szkolenia PDR

Szkolenia z usuwania wgnieceń są prowadzone od 2015 roku. Czynnie pracujemy w zawodzie technika PDR. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi metodami i trendami z branży. Nieustannie się dokształcamy i stale doskonalimy nasze umiejętności. Pozwala nam to na wdrażanie w naszej pracy nowoczesnych technik z usuwania wgnieceń i przekazywanie ich naszym studentom.

My, a konkurencja

Co nas odróżnia
od konkurencji?

2 instruktorów dla maksymalnie 4 osobowej grupy szkoleniowej. Po każdym szkoleniu zapewniamy ciągłe wsparcie i doszkolenie indywidualne gratis. Budujemy solidne fundamenty, które pozwolą Ci na możliwie najszybszy rozwój i doskonalenie zdobytych umiejętności, oraz uzyskanie pewności siebie w wykonywanym zawodzie technika PDR.

Najważniejsze dla nas to nauczenie Cię „czystego” i optymalnego usuwania wgnieceń. Dzięki doskonaleniu tej techniki będziesz potrafił(a) eliminować coraz większe i bardziej skomplikowane uszkodzenia. Nabierzesz szybkości, a czas naprawy znacząco się skróci.

Figurujemy w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym: 2.30/00054/2020. Pozwala to ubiegać się o dofinasowanie na szkolenia pdr z Urzędu Pracy i odbyć taki kurs całkowicie za darmo!

Współpracujemy również z Instytutem Rozwoju MS, dzięki czemu istnieje możliwość dofinansowania ze środków publicznych w wysokości do 80 procent wartości kursu pdr.

Wybierz szkolenie

z usuwania wgieceń

Szkolenie PDR 5-dniowe

Szkolenie PDR 10-dniowe

Pchamy do
perfekcji!

Masz pytanie?

Skontaktuj się
z nami!