Szkolenia PDR

Prowadzimy szkolenia z usuwania wgnieceń od 2015 roku. Czynnie pracujemy w zawodzie technika PDR. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi metodami i trendami z branży. Nieustannie się dokształcamy i stale doskonalimy nasze umiejętności. Pozwala nam to na wdrażanie w naszej pracy nowoczesnych technik z usuwania wgnieceń i przekazywanie ich naszym studentom.

My, a konkurencja

Co nas odróżnia
od konkurencji?

2 doświadczonych instruktorów oraz certyfikowanych techników pdr – egzamin potwierdzający nasze kompetencje został zdany u samego mistrza Kazimierasa “Kaza” Stanlinera. Maksymalnie 4 osobowa grupa szkoleniowa. Po każdym szkoleniu zapewniamy ciągłe wsparcie i doszkolenie indywidualne gratis. Budujemy solidne fundamenty, które pozwolą Ci na możliwie najszybszy rozwój i doskonalenie zdobytych umiejętności, oraz uzyskanie pewności siebie w wykonywanym zawodzie technika PDR.

Najważniejsze dla nas to nauczenie Cię „czystego” i optymalnego usuwania wgnieceń. Dzięki doskonaleniu tej techniki będziesz potrafił(a) eliminować coraz większe i bardziej skomplikowane uszkodzenia. Nabierzesz szybkości, a czas naprawy znacząco się skróci i zaczniesz prędzej dobrze zarabiać na usuwaniu wgnieceń!

To jest jedyne i ostatnie szkolenie, którego będziesz potrzebować, aby zostać pierwszej klasy technikiem pdr. Sprawdź mimo to DLACZEGO MY i nasze szkolenia.

Figurujemy w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym: 2.30/00054/2020. Pozwala to ubiegać się o dofinasowanie na szkolenia pdr z Urzędu Pracy i odbyć taki kurs całkowicie za darmo!

Współpracujemy również z Wojskowym Biurem Emerytalnym, dzięki czemu istnieje możliwość dofinansowania 100% wartości szkolenia pdr dla żołnierzy kończących karierę wojskową.

Pracodawcy chcący zainwestować w doszkolenie pracowników i/lub swoje własne mogą skorzystać z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS), z którego można uzyskać pomoc finansową do 100% wartości kursu pdr!

Sprawdź opinie o naszym szkoleniu PDR na Facebook’u oraz na Google. Wybierz sprawdzone doświadczenie, rzetelność i profesjonalizm. Satysfakcja gwarantowana!

Wybierz szkolenie

z usuwania wgieceń

Szkolenie PDR 5-dniowe

Szkolenie PDR 5dniowe

Szkolenie PDR 10-dniowe

Szkolenie PDR 10 dniowe

Pchamy do
perfekcji!

Masz pytanie?

Skontaktuj się
z nami!