Szkolenie PDR – informacje o szkoleniu

Czynna praca w zawodzie technika PDR pozwala nam ciąglę się dokształcać, by nasza praca była coraz doskonalsza. Bycie na bieżąco z aktualnymi metodami oraz trendami z branży usuwania wgnieceń to dla nas podstawa. Dzięki wieloletniej pracy prowadzimy szkolenia, które będą bazą do rozpoczęcia przygody z techniką PDR. Studenci mogą poznać nowoczesne techniki pracy nad usuwaniem wgnieceń.

Spis treści:

  • Szkolenie technik PDR 5-dniowe
  • Szkolenie technik PDR 10-dniowe
  • Jakie kursy się wyróżniają?

W poniższym tekście dowiesz się, co dokładnie obejmują poszczególne kursy usuwania wgnieceń w technice PDR oraz jakie kursy PDR wyróżniają się na rynku.

Szkolenie technik PDR 5-dniowe

Szkolenie 5-dniowe obejmuje 40 godzin zajęć zarówno teoretycznych, jak i praktycznych. Jest to doskonały wybór dla osób, które dopiero zaczynają lub chcą zacząć szkolić się w zakresie technika PDR, jako zawodu. Szkolenie jest intensywne i tworzy świetną bazę wiedzy do dalszego kształcenia, a później wykonywania zawodu bojlarza. Kurs prowadzony jest przez dwóch instruktorów, a dodatkowo przewidziane są jeszcze trzy dni doszkalające, które ustalane są pod studenta. Podczas 5-dniowego szkolenia poznasz anatomię wgnieceń i dowiesz się o metodach PDR. Ponadto zobaczysz różne lampy do PDR oraz poznasz ich prawidłowe użycie. Poza tym zakres szkolenia obejmuje: pobijaki i ich zastosowanie, metodę klejową PDR, na zimno i gorąco, metodą dźwigniową PDR w postaci lanc i drutów, metodę indukcyjną PDR, podstawy usuwania dużych wgnieceń, podstawy gradobicia, średnio zaawansowane techniki PDR, miejsca dostępu i dobór optymalnych narzędzi do usuwania wgnieceń, polerowanie miejsca po usuniętym uszkodzeniu, wycenę napraw PDR, wybór narzędzi na start, marketing i ćwiczenia przyspieszające dalszy rozwój technika PDR.

Szkolenie technik PDR 10-dniowe

Szkolenie 10-dniowe obejmuje 80 godzin zajęć teoretycznych oraz praktycznych. Jest to w sumie 10 dni roboczych. Grupa początkowo obejmuje 4 osoby. Pierwsze 5 dni szkolenia jest połączone z grupą ze szkolenia 5-dniowego. Ta pierwsza część kursu obejmuje podstawy, jakie oferuje krótszy kurs. Następne 5 dni szkoli w zakresie średnio zaawansowanych i zaawansowanych metod PDR. Jest ono już prowadzone indywidualnie, cały kurs prowadzony jest „zza ramienia” studenta, dzięki czemu nauka jest optymalna, a błędy na bieżąco poddawane korekcie. Druga połowa kursu obejmuje usuwanie skomplikowanych wgnieceń, usuwanie dużych wgnieceń w technice zaawansowanej, usuwanie ostrych wgnieceń i kurczenie metalu, zaawansowane techniki klejowe, podstawy młoteczkowania, całodniowy wyjazd do serwisu i praca na uszkodzonych autach, gradobicie, zaawansowany marketing. Ponadto po tym szkoleniu na uczestnika czeka 5 darmowych dni pogłębionej nauki do wykorzystania.

Jakie kursy się wyróżniają?

Małe grupy, dwóch doświadczonych instruktorów, szkolenie teoretyczne i praktyczne pod stałą opieką, praca na nowoczesnych narzędziach, optymalna wiedza i korekta błędów. Mało? Lata doświadczenia, codzienna praktyka oraz wsparcie po kursie. Oto idealne szkolenie właśnie w szkoleniepdr.pl.

Pozostałe wpisy
PDR Jak zacząć?Metoda PDR na czym polega?